Activejet Activejet ATB-426CN Toner (zamiennik Brother TN-426C; Supreme; 6500 stron; niebieski)
Symbol: ATB-426CN
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 126.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATB-426CN
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 126.00
| Specyfikacja | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wbudowany zespół bębna | Nie |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Kod OEM | Brother TN-426C |
| Zastępuje | Brother |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 6500 stron(y) |
| Kompatybilność | Brother HL: L8260CDW, L8360CDW, L8360CDWT, L9310CDW. Brother MFC L8610CDW. Brother: L8690CDW, L8900CDW, L9570CDW. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, TUV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 305mm |
| Długość | 125mm |
| Wysokość | 100mm |
• Zużyty toner i pojemniki utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o gospodarce odpadami.
• Chronić przed dziećmi.
• Unikać kontaktu substancji z oczami i skórą.