Activejet Activejet ATB-423MN Toner (zamiennik Brother TN-423M; Supreme; 4000 stron; czerwony)
Symbol: ATB-423MN
Dostępność: Mało 16 szt.
Cena: 110.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATB-423MN
Dostępność: Mało 16 szt.
Cena: 110.00
| Specyfikacja | |
| Kod OEM | Brother TN-423M |
| Zastępuje | Brother |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wbudowany zespół bębna | Nie |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 4000 stron(y) |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Kompatybilność | Brother HL: L8260CDW, L8360CDW. Brother DCP: L8410CDW. Brother MFC: L8690CDW, L8900CDW. |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 305mm |
| Długość | 125mm |
| Wysokość | 103mm |
• Unikać kontaktu substancji z oczami i skórą.
• Zużyty toner i pojemniki utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o gospodarce odpadami.
• Chronić przed dziećmi.