Activejet Activejet ATB-3600NX Toner (zamiennik Brother TN3600XL; Supreme; 6000 stron; czarny)
Symbol: ATB-3600NX
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 185.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATB-3600NX
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 185.00
| Specyfikacja | |
| Kod OEM | Brother TN3600XL |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Zastępuje | Brother |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 6000 stron(y) |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność | Brother DCP: L5510DW. Brother HL: L6210DW, L5210DN, L6410DN, L5210DW. Brother MFC: L5710DW, L6710DW, L5710DN, L6910DN. |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Wersja | Supreme |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 360mm |
| Długość | 130mm |
| Wysokość | 240mm |
• Zużyty toner i pojemniki utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o gospodarce odpadami.
• Unikać kontaktu substancji z oczami i skórą.
• Chronić przed dziećmi.