Acer Veriton Komputer PC VVN4720GT i5-14400/16GB/512GB/W11PRO , 3 Years on Site
Symbol: DT.R2BEP.00D
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 3246.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DT.R2BEP.00D
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 3246.00
| Informacje o produkcie | |
| Model |
Veriton Vero |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Taktowanie procesora | 1.8 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.7 GHz |
| Generacja procesora | Czternasta |
| Liczba rdzeni | 10 |
| Liczba wątków | 16 |
| Cache L3 | 20 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Core i5 14400 |
| Intel vPro | Nie |
| Płyta główna |
|
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5600 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Liczba dysków SSD | 1 |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Intel HD Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Porty wideo | 1 x DisplayPort 1 x HDMI |
| Interfejs sieciowy | Bluetooth Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Karta dźwiękowa |
Zintegrowany dźwięk w wysokiej rozdzielczości |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1 1 x USB 3.2 Type-C Gen 2 2 x USB 2.0 Type-A 1 x USB 3.2 Type-A Gen 2 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 1 x Audio (Combo) |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe x 16 2 x M.2 |
| Moc zasilacza | 90 W |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | Midi Tower |
| Wysokość | 36.2 mm |
| Szerokość | 186.3 mm |
| Głębokość | 186.3 mm |
| Waga | 1.5 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Informacje o gwarancji |
3 years OnSite |
| Oznaczenia | |
Acer Inc.
8F, No. 88, Section 1, Xin Tai 5th Road, Xizhi
221 Taiwan, New Taipei City
Taiwan
press@acer.com