ASUS Obudowa Asus ROG Strix Arion ESD-S1C/BLK/G/AS
Symbol: 90DD02H0-M09000
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 214.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 90DD02H0-M09000
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 214.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Obudowa SSD |
| Głębokość produktu | 124,6 mm |
| Wysokość produktu | 10,8 mm |
| Waga produktu | 98 g |
| Szerokość produktu | 47,8 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.14 Mojave |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.10 Yosemite |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.12 Sierra |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.15 Catalina |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.8 Mountain Lion |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.6 Snow Leopard |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.7 Lion |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.11 El Capitan |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Szybkość przesyłania danych | 10 Gbit/s |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2 |
| Rozmiary napędów pamięci masowej | M.2 |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 1 |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Wersja USB | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Połączenie USB | Tak |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 180mm |
| Wysokość | 80mm |
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist
112 Taipei City
Taiwan
www.asus.com/support/product/contactus/services/qu