ASUS Chłodzenie ASUS PRIME LC 360 ARGB
Symbol: 90RC0101-B0EAY0
Dostępność: Mało 1 szt.
Cena: 513.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 90RC0101-B0EAY0
Dostępność: Mało 1 szt.
Cena: 513.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba wentylatorów | 3 wentylatory |
| Kolor podświetlenia | aRGB |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Wysokość chłodnicy | 2,7 cm |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 120 x 120 x 25 mm |
| Głębokość bloku wodnego | 6,5 cm |
| Głębokość chłodnicy | 12 cm |
| Szerokość chłodnicy | 39,7 cm |
| Szerokość bloku wodnego | 6,5 cm |
| Wysokość bloku wodnego | 6,8 cm |
| Długość tuby | 40 cm |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1700 |
| Obsługiwane gniazda procesora | Socket AM4 |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1151 (Socket H4) |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1150 (Socket H3) |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1200 |
| Obsługiwane gniazda procesora | Gniazdo AM5 |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1155 (Socket H2) |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1156 (Socket H) |
| Model | Zestaw do chłodzenia płynami |
| Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie | Tak |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Maksymalny przepływ powietrza | 75,7 ft³/min |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 34 dB |
| Poziom hałasu wentylatora (max) | 34 dB |
| Minimalna prędkość wentylatora | 600 RPM |
| Maksymalna prędkość wentylatora | 2200 RPM |
| Ciśnienie statyczne wentylatora | 3,2 mmH2O |
| Przeznaczenie | Procesor |
| Szerokość | 467mm |
| Długość | 145mm |
| Wysokość | 220mm |
• Nie zginaj i nie uszkadzaj przewodów chłodzących; ryzyko wycieku i korozji.
• Unikaj kontaktu z cieczą chłodzącą; może powodować podrażnienia skóry i oczu.
• Produkt nie może być wyrzucany do zwykłego śmietnika; utylizuj zgodnie z lokalnymi regulacjami dotyczącymi odpadów elektronicznych.
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist
112 Taipei City
Taiwan
www.asus.com/support/product/contactus/services/qu