ASUS ASUS SŁUCHAWKI TUF GAMING H1 GENII 7.1/USB/PC/PS4-5
Symbol: 90YH044B-BHUA00
Dostępność: Mało 11 szt.
Cena: 237.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 90YH044B-BHUA00
Dostępność: Mało 11 szt.
Cena: 237.00
| Specyfikacja | |
| Port ładowania USB typu C | Nie |
| Zasilanie USB | Nie |
| Waga produktu | 297 g |
| Technologia Virtual Surround | Virtual 7.1 surround sound |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zastosowanie | Gaming |
| Długość kabla | 2 m |
| Diody LED | Tak |
| Virtual surround | Tak |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Możliwość złożenia | Nie |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Rodzaj sterowania | Na przewodzie |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Obsługiwane produkty | PC, PlayStation ® 5,4 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 507 g |
| Głębokość opakowania | 111 mm |
| Wysokość opakowania | 236 mm |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Połączenie USB | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Złącze USB | USB Typu-A |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Typ kierunku mikrofonu | Jednokierunkowy |
| Czułość mikrofonu | -24 dB |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 10000 Hz |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Rodzaj magnesu | Neodym |
| Impedancja | 32 Ω |
| Szerokość | 240mm |
| Długość | 115mm |
| Wysokość | 187mm |
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist
112 Taipei City
Taiwan
www.asus.com/support/product/contactus/services/qu