ART Uchwyt biurkowy na sprężynie gazowej do 2 monitorów LED/LCD 13-27 cali L-13GD
Symbol: RAMART L-13GD
Dostępność: Mało 1 szt.
Cena: 320.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RAMART L-13GD
Dostępność: Mało 1 szt.
Cena: 320.00
Uchwyt biurkowy do 2-ch monitorów LCD/LED - na sprężynie gazowej
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Liczba obsługiwanych monitorów | 2 |
| Przekątna ekranu (min.) | 13 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 27 '' |
| Standard VESA | 75 x 75 100 x 100 |
| Obciążenie (maks.) | 7 kg |
| Regulacja w pionie | 70 ° |
| Regulacja w poziomie | 360 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 162 mm |
| Wysięg (maks.) | 406 mm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Metal |
| Akcesoria w zestawie |
Zestaw śrub do montażu |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
162-406 x do 802 mm x do 521 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |