AROZZI Arozzi Inizio Uniwersalny fotel dla gracza Obite siedzisko Czarny
Symbol: INIZIO-FB-BLACK
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 983.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: INIZIO-FB-BLACK
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 983.00
| Specyfikacja | |
| Obsługiwane platformy gier | Uniwersalne |
| Typ siedziska | Obite siedzisko |
| Typ oparcia | Obite oparcie |
| Regulowany podłokietnik | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 145° |
| Typ podłokietnika | Podłokietnik twardy |
| Typ produktu | Uniwersalny fotel dla gracza |
| Kolor podstawowy | Czarny |
| Podłokietnik | Tak |
| Oddychający materiał | Tak |
| Typ regulacji podłokietnika | Podłokietnik 2D |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Kolor oparcia | Czarny |
| Materiał ramy | Metal |
| Maksymalna waga użytkownika | 105 kg |
| Kolor siedziska | Czarny |
| Szerokość produktu | 720 mm |
| Wysokość siedziska (maks.) | 48 cm |
| Waga produktu | 22 kg |
| Wysokość siedziska (min.) | 40,5 cm |
| Wysokość opakowania | 340 mm |
| Szerokość opakowania | 850 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 24,5 kg |
| Głębokość opakowania | 650 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kąt wychylenia | 0 - 12° |
| Kierownica wyścigowa/do latania w zestawie | Nie |
| Funkcja kołysania | Tak |
| Szerokość | 650mm |
| Długość | 850mm |
| Wysokość | 340mm |