APC Zasilacz awaryjny BR1600MI UPS Back ProBR 1600VA 8xC13, AVR,LCD
Symbol: BR1600MI
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 2215.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BR1600MI
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 2215.00
Zasilacz awaryjny BR1600MI UPS Back ProBR 1600VA 8xC13, AVR, LCD
| Informacje o produkcie | |
| Moc pozorna | 1600 VA |
| Moc czynna | 960 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 2 |
| Napięcie | 12 V |
| Czas transferu (maks.) | 10 ms |
| Czas ładowania | 16 h |
| Typ obudowy | Tower (UPS) |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzeciążeniowe (OPP) |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania wy. | 8 x IEC-C13 |
| Gniazda we/wy | 2 x RJ-11 1 x USB (Type B) 2 x RJ-45 LAN |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
100 x 250 x 382 mm |
| Waga | 10.9 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | APC - __APC% |