AMD Procesor AMD Ryzen 5 5600X TRAY
Symbol: 100-000000065
Dostępność: Duża dostępność 108 szt.
Cena: 634.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 100-000000065
Dostępność: Duża dostępność 108 szt.
Cena: 634.00
| Specyfikacja | |
| Proces litograficzny | 7 nm |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 65 W |
| Model procesora | 5600X |
| Typ procesora | AMD Ryzen™ 5 |
| Przeznaczenie | PC |
| Gniazdo procesora | Socket AM4 |
| Producent procesora | AMD |
| Liczba wątków | 12 |
| Częstotliwość bazowa procesora | 3,7 GHz |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,6 GHz |
| Typ pamięci procesora | L3 |
| Tryb pracy procesora | 64-bit |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Cache procesora | 32 MB |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Wbudowana karta graficzna | Nie |
| Model wbudowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Taktowanie zegara pamięci wspierane przez procesor | 3200 MHz |
| Typy pamięci wspierane przez procesor | DDR4-SDRAM |
| Szerokość | 60mm |
| Długość | 60mm |
| Wysokość | 20mm |
• Procesory mogą się mocno nagrzewać podczas pracy. Upewnij się, że są odpowiednio chłodzone.
• Procesory zawierają elementy elektroniczne, które mogą być szkodliwe dla środowiska. Nie wyrzucaj do zwykłego śmietnika.
• Używaj odpowiedniego sprzętu do montażu procesora, aby uniknąć uszkodzeń mechanicznych.
Advanced Micro Devices, Inc.
2485 Augustine Drive
95054 Santa Clara
United States
+1 408-749-4000
product-compliance@amd.com