AMD Procesor AMD EPYC 9254 (24C/48T) 2.9GHz (4.15GHz Turbo) Socket SP5 TDP 200W
Symbol: 100-000000480
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 5928.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 100-000000480
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 5928.00
| Specyfikacja | |
| Liczba wątków | 48 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,15 GHz |
| Cache procesora | 128 MB |
| Gniazdo procesora | Socket SP5 |
| Częstotliwość bazowa procesora | 2,9 GHz |
| Przeznaczenie | Serwer/stacja robocza |
| Liczba rdzeni procesora | 24 |
| Typ pamięci procesora | L3 |
| Producent procesora | AMD |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 200 W |
| Typ procesora | AMD EPYC |
| Model procesora | 9254 |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Wbudowana karta graficzna | Nie |
| Taktowanie zegara pamięci wspierane przez procesor | 4800 MHz |
| Przepustowość pamięci | 460,8 GB/s |
| Obsługa kanałów pamięci | Kanał Dodeca |
| Typy pamięci wspierane przez procesor | DDR5-SDRAM |
| Segment rynku | Serwer |
| Maksymalna liczba linii PCI Express | 128 |
| Wersja gniazd typu Slot (PCI Express) | 5.0 |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 10mm |
• Unikać bezpośredniego kontaktu z wodą.
• Przechowywać z dala od źródeł ciepła.
• Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami.
Advanced Micro Devices, Inc.
2485 Augustine Drive
95054 Santa Clara
United States
+1 408-749-4000
product-compliance@amd.com