AMD Chłodzenie procesora AMD AM4 + AM5 Wraith Stealth
Symbol: 712-000052 REV:K
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 29.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 712-000052 REV:K
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 29.00
| Specyfikacja | |
| Złącze wentylatora | 4-pin |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | Aluminium |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 65 W |
| Napięcie | 12 V |
| Głębokość produktu | 112 mm |
| Szerokość produktu | 127 mm |
| Wysokość produktu | 102 mm |
| Waga produktu | 317 g |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Średnica czaszy wentylatora | 9,5 cm |
| Model | Chlodnica/wentylator |
| Obsługiwane gniazda procesora | AM4 |
| Obsługiwane gniazda procesora | Gniazdo AM5 |
| Przeznaczenie | Procesor |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 115mm |
| Wysokość | 70mm |
• Upewnij się, że urządzenie jest wyłączone przed rozpoczęciem montażu lub demontażu chłodzenia.
• Nie dotykaj wentylatora podczas pracy urządzenia.
• Zastosuj odpowiednie środki ostrożności podczas instalacji, aby uniknąć uszkodzenia komponentów komputera.
Advanced Micro Devices, Inc.
2485 Augustine Drive
95054 Santa Clara
United States
+1 408-749-4000
product-compliance@amd.com