AG NEOVO Monitor 23.8 cala LW-2403 IPS 100Hz HDMI VGA Głośniki
Symbol: LW-2403
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 304.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: LW-2403
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 304.00
Model LW2403 charakteryzuje się elegancką, bezramkową konstrukcją z wysokiej jakości panelem IPS, zapewniającym żywe kolory i szerokie kąty widzenia, co pozwala uzyskać wrażenie pełnego zanurzenia się w obrazie. Dzięki rozdzielczości Full HD, imponującemu współczynnikowi kontrastu dynamicznego 20 000 000:1 i częstotliwości odświeżania 100 Hz każda scena jest ostrzejsza i płynniejsza, co zmniejsza rozmycie ruchu i poprawia klarowność obrazu. Połączenie złączy HDMI i VGA oraz wbudowanych głośników sprawia, że jest to wszechstronny wybór do pracy i rozrywki.
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
LW2403 |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Typ matrycy | TFT LCD |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.275 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast dynamiczny | 20 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 85 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 50 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack 1 x 15-pin D-Sub 1 x HDMI |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | WEEE RoHS UKCA CE EAC LVD REACH |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 17 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 324.7 mm |
| Wysokość z podstawą | 409.2 mm |
| Szerokość | 538.4 mm |
| Głębokość | 37.5 mm |
| Głębokość z podstawą | 186.8 mm |
| Waga | 2.56 kg |
| Waga z podstawą | 2.8 kg |
| Oznaczenia | |