ACTIS Actis TS-2020A Toner (zamiennik Samsung MLT-D111S, MLTD111S; Standard; 1000 stron; czarny)
Symbol: TS-2020A
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 46.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TS-2020A
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 46.00
| Specyfikacja | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Kod OEM | Samsung MLT-D111S |
| Kompatybilność z marką | Samsung |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 1000 stron |
| Model | Zamiennik |
| Zastępuje | Samsung |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kompatybilność | Samsung SL: M2020, M2020W, M2022, M2022W, M2070, M2070W, M2026, M2026W, M2070F, M2070FW. Samsung Xpress: M2070, M2070W, M2071, M2071W, M2071F, M2071FH, M2071HW, M2078W, M2078, M2078F, M2078FW. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Wersja | Supreme |
| Technologia | New |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kluczowe korzyści | Class A+ |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 350mm |
| Długość | 170mm |
| Wysokość | 120mm |
• Chronić przed dziećmi.
• Zużyte tonery należy oddać do punktów specjalnej utylizacji odpadów elektronicznych.
• Unikać kontaktu skóry z tonerem.