ACTIS Actis TH-226A Toner (zamiennik HP 226A CF226A; Standard; 3100 stron; czarny)
Symbol: TH-226A
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 78.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TH-226A
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 78.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Zastępuje | HP/Canon |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 3100 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Kod OEM | HP 226A CF226A/Canon CRG052 CRG-052 2199C002 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kompatybilność | HP LaserJet Pro: 402d, M402dn, M402n, M426fdn, M426fdw. Canon i-SENSYS: LBP212dw, LBP214dw, LBP215dw, LBP215x, MF421dw, MF424dw, MF424dwth, MF426dw, MF428x, MF429dw, MF429x. |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wersja | Standard |
| Technologia | New |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Kluczowe korzyści | Class A |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 350mm |
| Długość | 125mm |
| Wysokość | 170mm |
• Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych.
• Nie wdychać pyłu tonera.
• Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem.