ACTIS Actis TB-243YA Toner (zamiennik Brother TN-243Y; Standard; 1000 stron; żółty)
Symbol: TB-243YA
Dostępność: Mało 16 szt.
Cena: 52.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TB-243YA
Dostępność: Mało 16 szt.
Cena: 52.00
| Specyfikacja | |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 1000 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zastępuje | Brother |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kod OEM | Brother TN-243Y |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Kompatybilność | Brother DCP: L3510CDW, L3550CDW. Brother HL: L3210CW, L3270CDW. Brother MFC: L3730CDN, L3770CDW. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Wersja | Standard |
| Technologia | New |
| Kluczowe korzyści | Class A |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 342mm |
| Długość | 75mm |
| Wysokość | 98mm |
• Unikać kontaktu substancji z oczami i skórą.
• Chronić przed dziećmi.
• Zużyty toner i pojemniki utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o gospodarce odpadami.