RTX It's on

RTX. It's On.

Absolutnie doskonały ray tracing i SI.

NVIDIA RTX to najbardziej zaawansowana platforma oferująca ray tracing i techniki SI, które rewolucjonizują sposób, w jaki gramy i tworzymy. Ponad 250 najlepszych gier i aplikacji korzysta z rozwiązań RTX, aby zapewnić realistyczną grafikę z niezwykłą wydajnością lub najnowocześniejsze funkcje SI, takie jak NVIDIA DLSS i NVIDIA Broadcast. RTX to nowy standard.

logo GeForce

Ray Tracing

Hiperrealistyczna. Hiperszybka.

Architektura Ada wyzwala całą potęgę ray tracingu, który symuluje zachowanie światła w prawdziwym świecie. Dzięki mocy obliczeniowej układów RTX z serii 40 i trzeciej generacji rdzeni RT możesz cieszyć się niezwykłą szczegółowością wirtualnych światów jak nigdy wcześniej.

NVIDIA DLSS 3

Oparty na SI mnożnik wydajności.

DLSS to rewolucyjna technika i przełom w grafice opartej na SI, znacząco zwiększająca wydajność. Technika DLSS 3, napędzana nowymi rdzeniami Tensor czwartej generacji i akceleratorem przepływu optycznego w układach graficznych GeForce RTX z serii 40, wykorzystuje SI do tworzenia dodatkowych klatek o wysokiej jakości.

NVIDIA Studio

Twoje pomysły, akcelerowane przez NVIDIA Studio.

Wznieś projekty kreatywne na wyższy poziom dzięki NVIDIA Studio. Oparte na nowym, dedykowanym sprzęcie karty RTX z serii 40 udostępniają niezrównany poziom wydajności w renderingu 3D, edycji wideo i projektowaniu graficznym. Ciesz się bogatymi funkcjami akceleracji RTX w najlepszych aplikacjach kreatywnych, sterownikami NVIDIA Studio światowej klasy, zaprojektowanymi pod kątem zapewnienia maksymalnej stabilności oraz zestawem wyjątkowych narzędzi, które zaprzęgają moc platformy RTX w kreatywnych przepływach pracy wspomaganych SI.

NVIDIA Broadcast

Twoje domowe studio, oparte na SI.

Aplikacja NVIDIA Broadcast przekształca dowolne pomieszczenie w domowe studio – wznosząc na wyższy poziom transmisje na żywo, rozmowy głosowe i połączenia wideo dzięki potężnym efektom opartym na SI, jak wirtualne tło, usuwanie szumów czy echa pomieszczenia i nie tylko.

Wyróżnione gry RTX

Portal RTX

Zagraj ponownie w docenianą i nagradzaną grę Portal™, ukazaną na nowo z wykorzystaniem ray tracingu, przełomowej wydajności techniki NVIDIA DLSS 3, akcelerowanej SI, a także najlepszej responsywności dzięki technice NVIDIA Reflex. Zastosowane techniki: ray tracing, DLSS i Reflex.

Marvel’s Spider-Man Remastered

Powstań i ocal miasto dzięki potędze platformy GeForce RTX. Pokonaj kultowych złoczyńców, korzystając ze wzbogaconej SI potęgi techniki NVIDIA DLSS i ciesz się niesamowitą oprawą graficzną opartą na ray tracingu, przemierzając tętniące życiem dzielnice marvelowskiego Nowego Jorku w Marvel’s Spider-Man Remastered. Zastosowane techniki: odbicia oparte na ray tracingu, DLSS i DLAA. 

Cyberpunk 2077

Zakosztuj tętniącej życiem metropolii przyszłości – Night City – dysponując mocą platformy GeForce RTX. Zastosowane techniki: odbicia, okluzja otoczenia, cienie, rozproszone oświetlenie i globalne oświetlenie oparte na ray tracingu, DLSS.

Warhammer 40,000: Darktide

Odbij miasto Tertium i uratuj je przed hordami krwiożerczych wrogów w tej intensywnej i brutalnej strzelance akcji, napędzanej kartami GeForce RTX. Zastosowane techniki: oparte na ray tracingu odbicia i globalne oświetlenie, DLSS i Reflex.

Microsoft Flight Simulator

Ciesz się niespotykaną dotąd wydajnością w Microsoft Flight Simulator, napędzaną absolutnie najwyższą wydajnością układów GPU GeForce RTX oraz opartą na SI potęgą techniki NVIDIA DLSS, dającą moc do zwiększenia poziomu ustawień i rozdzielczości, dzięki czemu jakość oprawy graficznej i wrażenie zanurzenia w locie wzniesie się na jeszcze wyższy poziom. Możliwości są nieograniczone. Zastosowane techniki: DLSS. 

Minecraft z RTX dla Windows 10

Buduj, twórz i eksploruj swoje światy Minecraft jak nigdy wcześniej – dzięki technologii RTX. Zastosowane techniki: odbicia, cienie i globalne oświetlenie oparte na ray tracingu oraz DLSS.

Kup produkty GeForce RTX

GeForce RTX 4090

Kup teraz

GeForce RTX 4080

Kup teraz
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium