NVIDIA - RTX 3080 Ti

GEFORCE RTX™ 3080 Ti

DECYDUJĄCE ZAGRANIE

Karta GeForce RTX™ 3080 Ti zapewnia ultrawydajność, jakiej pragną gracze,
napędzaną architekturą Ampere - drugą generacją układów NVIDIA RTX.
Zbudowano ją w oparciu o udoskonalone rdzenie RT i rdzenie Tensor, nowe
multiprocesory strumieniowe i superszybką pamięć G6X, zapewniając
niesamowity komfort gamingu.


KUP PRODUKTY

RTX

ARCHITEKTURA NVIDIA AMPERE

DRUGA GENERACJA
RDZENI RT
DWUKROTNIE WYŻSZA PRZEPUSTOWOŚĆ

TRZECIA GENERACJA
RDZENI TENSOR
NAWET DWUKROTNIE WYŻSZA PRZEPUSTOWOŚĆ

NOWE
SM
DWUKROTNIE WYŻSZA PRZEPUSTOWOŚĆ
OBLICZEŃ FP32

AKCELERACJA SI TECHNIKI DLSS
MAKSIMUM FPS. MAKSIMUM JAKOŚCI. Z POTĘGĄ SI.

NVIDIA DLSS to przełomowa technika renderowania oparta na SI, zwiększająca częstotliwość generowania klatek, zapewniając
bezkompromisową jakość obrazu z wykorzystaniem rdzeni Tensor odpowiadających za przetwarzanie SI na platformie GeForce RTX.
Udostępnia to dodatkową wydajność pozwalającą na podniesienie ustawień jakości i rozdzielczości, aby zapewnić niezwykłe wrażenia
wizualne. Rewolucja SI wkracza do świata gamingu

*Materiał zarejestrowany na komputerze stacjonarnym z kartą RTX 3080.

RAY TRACING

Ray tracing to Święty Graal grafiki komputerowej. Technika ta pozwala symulować fizyczne zachowanie światła,
umożliwiając renderowanie w czasie rzeczywistym grafiki o kinowej jakości, nawet w przypadku najbardziej
wymagających pod względem graficznym gier.

promo-baner

ZWYCIĘSTWO MIERZONE W MILISEKUNDACH

Rozwiązanie NVIDIA Reflex zapewnia absolutną przewagę podczas rozgrywki. Najniższe opóźnienia. Najlepsza responsywność. Oparte na układach GPU GeForce RTX z serii 30 oraz gamingowych monitorach NVIDIA® G-SYNC®. Prędzej namierzaj cel, szybciej reaguj i zwiększ precyzję celowania dzięki rewolucyjnemu zestawowi technik pomiaru i optymalizacji opóźnień systemowych w grach turniejowych.

PODNIEŚ POZIOM KREATYWNEGO TWORZENIA

Wznieś swoje projekty kreatywne na nowy poziom dzięki układom GPU GeForce RTX z serii 30. Zapewniającym akcelerację SI w czołowych aplikacjach twórczych. Wspieranym przez dedykowane sterowniki i wyjątkowe narzędzia platformy NVIDIA Studio. Zaprojektowanym, aby w rekordowo krótkim czasie zapewnić wyniki pracy. Niezależnie od tego, czy to rendering złożonych scen 3D, edycja materiału wideo 8K, czy strumieniowanie na żywo z wykorzystaniem najlepszego enkodowania i najwyższej jakości obrazu, układy GPU GeForce RTX oferują wydajność pozwalającą dać z siebie wszystko.

promo-baner
promo-baner

STRUMIENIUJ JAK MISTRZ

Porwij swoich widzów dzięki niesamowitej grafice oraz płynnej i niezakłócanej transmisji na żywo. Sprzętowe enkodowanie i dekodowanie kolejnej generacji pozwolą Ci zaprezentować wszystkie najwspanialsze momenty w najdrobniejszych szczegółach. Zupełnie nowa aplikacja NVIDIA Broadcast wzniesie strumieniowanie na żywo na nowy poziom dzięki potężnym możliwościom SI, które zwiększają jakość dźwięku i obrazu poprzez efekty, jak witrualne tło, automatyczne dopasowanie obrazu z kamery internetowej oraz usuwanie szumu mikrofonu. Układy GPU GeForce RTX z serii 30 zapewniają potrzebną wydajność i jakość obrazu, aby zawsze zapewnić swojej widowni to, co najlepsze.

KUP KARTĘ GEFORCE RTX

 
RTX-3080-ti

GeForce RTX™ 3080 Ti


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
 
nvidia-line
pegi-18RTX

©2020 NVIDIA Corporation. NVIDIA, logo NVIDIA, GeForce, GeForce RTX i G-SYNC są zarejestrowanymi znakami towarowymi i/lub znakami towarowymi NVIDIA Corporation w Stanach Zjednoczonych i innych państwach. Wszystkie pozostałe znaki towarowe i prawa autorskie przynależą do odpowiednich właścicieli.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium