Sposoby płatności

Klient ma prawo wyboru sposobu płatności za zamówiony Towar:

1) Gotówką, osobie działającej w imieniu przewoźnika, któremu Sprzedawca powierzył dostawę zamówionego Towaru (płatność za pobraniem).

2) przelewem bankowym przed dostawą. W przypadku wyboru przez Klienta metody płatności w formie przedpłaty lub płatności przy odbiorze brak otrzymania płatności na rachunek FOXKOMPUTER lub nie odebrania towaru w terminie 3 dni od złożenia zamówienia, spowoduje anulowanie zamówienia. Płatności za pośrednictwem przelewu bankowego powinny być dokonywane na rachunek bankowy Sprzedającego:

mBank S.A.
Numer rachunku: 12 1140 2004 0000 3702 8081 3834
 

3) przedpłata na konto oraz odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym.

4) zapłata gotówką w sklepie stacjonarnym.

5) zapłata kartą płątniczą w sklepie stacjonarnym.

6) zapłata kartą płątniczą za pośrednictwem płatności Shoper

7) szybkim przelewem za pośrednictwem płatności Shoper (Podmiotem świadczącym obsługę płatności online drogą elektroniczną jest Blue Media S.A.)

8) przy zamówieniu ratalnym ze wskazaniem "wpłaty własnej" zapłata przelewem bankowym lub gotówką w salonie przed dostawą/odbiorem.

7) realizujemy zamówienia z dofinansowaniem dla osób niepełnosprawnych z PFRON-u - ich realizacja ze względu na formę jest nieco dłuższa niż realizacja zamówień standardowych, aby ustalić formę płatności prosimy o kontakt z naszym handlowcem.

shoper-platnosci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium