NVIDIA GeForce GTX 1650
geforce
16: NOWE
TURBODOŁADOWANIE

Geforce® GTX 1660 Ti, 1660 oraz 1650

Karta GeForce® GTX 1660 Ti oparta jest na nagradzanej architekturze NVIDIA Turing™ dzięki czemu zapewnia przełomową wydajność graficzną. Oferując moc obliczeniową porównywalną z osiągami modelu
GeForce GTX 1070, zapewnia ona prawdziwe turbodoładowanie we wszystkich współczesnych grach.

KUP TERAZ
geforce
geforce

SHADERY OPARTE NA ARCHITEKTURZE TURING

Oferując jednoczesne przeprowadzanie operacji na liczbach zmiennoprzecinkowych i całkowitych, adaptacyjną technologię cieniowania i nową ujednoliconą architekturę pamięci z dwukrotnie większą pamięcią podręczną w porównaniu do swojego poprzednika, shadery oparte na architekturze Turing zapewniają niesamowity wzrost wydajności we współczesnych grach. Ciesz się 1,4 razy wyższą energooszczędnością w porównaniu do osiągów modeli z poprzedniej generacji, a także wyższą wydajnością w grach, cichszą pracą i sprawniejszym systemem chłodzenia układu GPU wykorzystującego zaawansowane funkcje graficzne architektury Turing.

NIESAMOWITA WYDAJNOŚĆ

Karty graficzne GTX z serii 16 są 2-krotnie szybsze w grach w porównaniu do modeli z serii 9 oraz 1,5 razy bardziej wydajne niż karty poprzedniej generacji. Karty GTX 1660 i GTX 1660 Ti stanowią najbardziej korzystną ofertę i zapewniają najwyższe częstotliwości generowania klatek podczas prowadzenia rozgrywki w rozdzielczości 1080p, natomiast model GTX 1650 to najprostszy sposób, aby cieszyć się gamingiem przy 60 klatkach na sekundę z pełnią wrażeń gry na platformie GeForce. Wygraj swoją następną potyczkę Battle Royale, dysponując kartą GTX 1660 Ti lub zaopatrz się w model GTX 1650, aby cieszyć się nawet 10-krotnie wyższą wydajnością w grach w porównaniu do osiągów zintegrowanych rozwiązań graficznych.

geforce
geforce

TRANSMITUJ SWOJĄ ROZGRYWKĘ

Ciesz się niewiarygodną wydajnością i jakością obrazu podczas strumieniowania na żywo w serwisach Twitch i YouTube. Specjalne kodery sprzętowe kart GTX 1660 Ti oraz 1660 zapewniają o 15% wyższą wydajność w stosunku do kart graficznych poprzedniej generacji i są zoptymalizowane pod kątem oprogramowania Open Broadcaster (OBS).

Geforce Experience

Rejestruj i udostępniaj znajomym materiały wideo i zrzuty ekranowe ze swoich gier oraz transmituj przebieg swoich rozgrywek. Aktualizuj sterowniki GeForce i optymalizuj ustawienia w swoich grach. Wszystko to umożliwia Ci oprogramowanie GeForce Experience™. To niezbędna aplikacja towarzysząca Twojej karcie graficznej GeForce.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
geforce
 

 
geforce

NVIDIA ANSEL

To potężne narzędzie umożliwia Ci wykonywanie w niespotykany dotąd sposób profesjonalnych zrzutów ekranowych ze swoich gier. Możesz teraz przechwytywać i dzielić się swymi najwspanialszymi momentami rozgrywki z wykorzystaniem obrazów w superrozdzielczości, o 360-stopniowym zakresie pola widzenia, w trybie HDR i stereoskopowym.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
 

 

WIĘCEJ TWORZENIA, MNIEJ CZEKANIA

Moc obliczeniowa dedykowanego układu GPU przyspiesza działanie kreatywnych aplikacji, których używasz na co dzień. W połączeniu ze sterownikami NVIDIA Creator Ready, będziesz mógł cieszyć się najwyższą wydajnością i niezawodnością, które wspomogą Twoją kreatywność. Zajmiemy się stroną technologiczną, abyś Ty mógł skupić się na swojej pasji — tworzeniu.

geforce

KUP PRODUKTY
geforce

GIGABYTE GeForce GTX 1650


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
geforce

ASUS GeForce GTX 1660Ti Dual 6GB DDR6


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
geforce

GIGABYTE GeForce GTX 1660 Gaming OC 6G


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
geforce

FOX Maximus

GeForce GTX 1660 Ti


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
geforce

FOX Gamer

GeForce GTX 1660 Ti


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
geforce

FOX Gamer

GeForce GTX 1660


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
geforce
geforce
pegi-18
s1 s2 s3 s4 s5
s6 s7

© 2019 NVIDIA Corporation. Wszystkie prawa zastrzeżone. NVIDIA, logo NVIDIA, GeForce, GeForce Experience i NVIDIA Turing są zarejestrowanymi znakami towarowymi i/lub znakami towarowymi NVIDIA Corporation w Stanach Zjednoczonych i pozostałych państwach. Wszystkie pozostałe znaki towarowe i prawa autorskie przynależą do odpowiednich właścicieli.

© 2019, Epic Games, Inc. Epic Games, logo Epic Games, Fortnite, logo Fortnite, Unreal, Unreal Engine 4 i UE4 są znakami towarowymi lub zarejestrowanymi znakami towarowymi Epic Games, Inc. w Stanach Zjednoczonych i pozostałych krajach. Wszystkie prawa zastrzeżone.

© 2018 Square Enix Limited. Opracowane przez Eidos Interactive Corporation. © 2017 Bethesda Softworks LLC, a ZeniMax Media company. Wszystkie prawa zastrzeżone. © 2018 Activision Publishing, Inc. ACTIVISION, CALL OF DUTY, CALL OF DUTY BLACK OPS i logo tarczy są znakami towarowymi Activision Publishing, Inc.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium