DECYDUJĄCE ZAGRANIE - RTX z serii 30XX

GEFORCE RTX Z SERII RTX 30

DECYDUJĄCE ZAGRANIE

Układy graficzne GeForce RTX™ z serii 30 zapewniają graczom i twórcom absolutnie najwyższą wydajność. Napędzane architekturą Ampere - drugą generacją układów RTX NVIDIA - i wykorzystują nowe rdzenie RT, rdzenie Tensor oraz multiprocesory strumieniowe, aby zapewnić najbardziej realistyczną grafikę, opartą na ray tracingu w czasie rzeczywistym, oraz najnowocześniejsze funkcje SI.

 

RTX
promo-baner

ARCHITEKTURA NVIDIA AMPERE

 

DRUGA GENERACJA
RDZENI RT
DWA RAZY WYŻSZA PRZEPUSTOWOŚĆ

TRZECIA GENERACJA
RDZENI TENSOR
DO DWA RAZY WYŻSZA PRZEPUSTOWOŚĆ

NOWE
SM
DWA RAZY WYŻSZA PRZEPUSTOWOŚĆ FP32

promo-baner
 

RTX. IT'S ON.
ABSOLUTNIE DOSKONAŁY RAY TRACING I SI

Graj w największe współczesne hity jak nigdy dotąd, ciesząc się doskonałą jakością graficzną zapewnianą przez ray tracing w czasie rzeczywistym, a także niewiarygodną wydajnością dzięki opartej na SI technice DLSS. RTX. It's On.

 
 

AKCELERACJA SI TECHNIKI DLSS
MAKSIMUM FPS. MAKSIMUM JAKOŚCI. Z POTĘGĄ SI.

NVIDIA DLSS to przełomowa technika renderowania oparta na SI, która pozwala przynejmniej 1,5-krotnie* zwiększyć częstotliwość generowania kletek, zapewniając bezkompromisową jakość obrazu z wykorzystaniem rdzeni Tensor odpowiadających za przetwarzanie SI na platformie GeForce RTX. Udostępnia to dodatkową wydajność pozwalającą na podniesienie ustawień jakości i rozdzielczości, aby zapewnić niezwykłe wrażenia wizualne. Rewolucja Si wkroczyła do świata gamingu.*Wydajność zmierzona w oparciu o tryb "Quality", średnia liczba FPS w pięciu grach. Materiał zarejestrowany na karcie RTX 2060 przy rozdzielczości 3840 x 2160 i maksymalnych ustawieniach.

 
promo-baner

ZWYCIĘSTWO MIERZONE W MILISEKUNDACH

Rozwiązanie NVIDIA Reflex zapewnia absolutną przewagę podczas rozgrywki. Najniższe opóźnienia. Najlepsza responsywność. Oparte na układach GPU GeForce RTX z serii 30 oraz gamingowych monitorach NVIDIA® G-SYNC®. Prędzej namierzaj cel, szybciej reaguj i zwiększ precyzję celowania dzięki rewolucyjnemu zestawowi technik pomiaru i optymalizacji opóźnień systemowych w grach turniejowych.

PODNIEŚ POZIOM KREATYWNEGO TWORZENIA

Wznieś swoje projekty kreatywne na nowy poziom dzięki układom GPU GeForce RTX z serii 30. Zapewniającym akcelerację SI w czołowych aplikacjach twórczych. Wspieranym przez dedykowane sterowniki i wyjątkowe narzędzia platformy NVIDIA Studio. Zaprojektowanym, aby w rekordowo krótkim czasie zapewnić wyniki pracy. Niezależnie od tego, czy to rendering złożonych scen 3D, edycja materiału wideo 8K, czy strumieniowanie na żywo z wykorzystaniem najlepszego enkodowania i najwyższej jakości obrazu, układy GPU GeForce RTX oferują wydajność pozwalającą dać z siebie wszystko.

promo-baner
promo-baner

STRUMIENIUJ JAK MISTRZ

Porwij swoich widzów dzięki niesamowitej grafice oraz płynnej i niezakłócanej transmisji na żywo. Sprzętowe enkodowanie i dekodowanie kolejnej generacji pozwolą Ci zaprezentować wszystkie najwspanialsze momenty w najdrobniejszych szczegółach. Zupełnie nowa aplikacja NVIDIA Broadcast wzniesie strumieniowanie na żywo na nowy poziom dzięki potężnym możliwościom SI, które zwiększają jakość dźwięku i obrazu poprzez efekty, jak witrualne tło, automatyczne dopasowanie obrazu z kamery internetowej oraz usuwanie szumu mikrofonu. Układy GPU GeForce RTX z serii 30 zapewniają potrzebną wydajność i jakość obrazu, aby zawsze zapewnić swojej widowni to, co najlepsze.

DIRECTX 12 ULTIMATE

Twórcy oprogramowania mogą teraz dodawać jeszcze bardziej niesamowite efekty graficzne w grach PC dla platformy Microsoft Windows. Karty graficzne GeForce RTX oferują zaawansowane funkcje DX12, jak ray tracing oraz technika Variable rate Shading (cieniowanie zae zmiennym współczynnikiem wypełnienia), umożliwiając stosowanie w grach ultrarealistycznych efektów wizualnych oraz zapewnienie wyższych częstotliwości generowania klatek.

promo-banerDODATKOWE CECHY I KORZYŚCI

RTX-2080Ti

GAMING W 8K Z HDR

Podłącz, graj, rejestruj i oglądaj w doskonałej jakości trybu HDR w rozdzielczościach nawet do 8K na karcie GeForce RTX 3090. Standard HDMI 2.1 umożliwia korzystanie z rozdzielczości 8K na pojedynczym kablu. Rejestruj materiał wideo nawet w 8k z HDR dzięki funkcji ShadowPlay™ oprogramowania GeForce Experience™ i płynnie odtwarzaj przy użyciu dekodowania formatu AV1.

RTX-2080Ti

GEFORCE EXPERIENCE

Rejestruj i udostępniaj znajomym materiały wideo i zrzuty ekranowe ze swoich gier oraz transmituj przebieg swoich rozgrywek. Aktualizuj sterowniki i optymalizuj ustawienia w swoich grach Wszystko to jest możliwe dzięki oprogramowaniu GeForce Experience.

RTX-2080Ti

STEROWNIKI GAME READY

Ciesz się najwyższą możliwą wydajnością i jakością wrażeń już w chwili rozpoczęcia gry.

RTX-2080Ti

RZECZYWISTOŚĆ WIRTUALNA (VR)

Najwyższa wydajność graficzna zapewnia najbardziej płynne i wciągające wrażenia w rzeczywistości wirtualnej.

RTX-2080Ti

NVIDIA® G-SYNC®

Ciesz się płynną rozgrywką pozbawioną efektu rozchodzenia się obrazu przy częstotliwościach odświeżania nawet do 360 Hz, a także obsługą techniki HDR i wielu innych. Oto absolutnie doskonały wyświetlacz gamingowy i obowiązkowy sprzęt dla entuzjastów gier.

RTX-2080Ti

NVIDIA ANSEL

Zmień swoje zrzuty ekranowe w prawdziwe dzieła sztuki dzięki temu potężnemu, dostępnemu z poziomu gry narzędziu, które umożliwia wykonywanie zrzutów ekranowych w trybie 360, HDR i superrozdzielczości.

KUP KARTĘ GEFORCE RTX

RTX-3090

GeForce RTX™ 3090


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
RTX-3080-Ti

GeForce RTX™ 3080 Ti


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
RTX-3080

GeForce RTX™ 3080


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
RTX-3070

GeForce RTX™ 3070


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
RTX-3060-ti

GeForce RTX™ 3060 Ti


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
RTX-3060

GeForce RTX™ 3060


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ


pegi-18RTX

©2020 NVIDIA Corporation. NVIDIA, logo NVIDIA, GeForce, GeForce Experience, GeForce RTX, G-SYNC, NVLink i ShadowPlay są zarejestrowanym znakami towarowymi i/lub znakami towarowymi NVIDIA Corporation w Stanach Zjednoczonych i innych państwach. Wszystkie pozostałe znaki towarowe i prawa autorskie przynależą do odpowiednich właścicieli.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium